Gwarancja siłowników nice, napędów nice do bram, gwarancja szlabany nice

Gwarancja siłowników nice, napędów nice do bram, gwarancja szlabany nice

Bezpieczny zakup automatyki Nice z 3-letnią gwarancją możliwy jest jedynie u Partnerów Handlowych

UWAGA!

W ostatnim czasie wiele produktów automatyki Nice jest dystrybuowanych za pośrednictwem popularnych internetowych serwisów aukcyjnych oraz sklepów internetowych. Nie jest do dobre miejsce zakupu automatyki Nice, gdyż produkty nabyte tą drogą są pozbawione gwarancji.  

Nice Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem produktów Nice na rynek Polski.

Produkty firmy Nice są dystrybułowane wyłącznie przez sieć Partnerów Handlowych Nice Polska. Tylko licencjonowani Partnerzy Handlowi firmy Nice mają prawo udzielania 3 letniej gwarancji i wykonywania przeglądów gwarancyjnych

Każdy użytkownik automatyki ma prawo zażądać od instalatora okazania licencji Nice (każda licencja jest imienna, znajduje się na niej zdjęcie instalatora oraz hologram potwierdzający jej autentyczność).

 

Zasady kupującego automatykę Nice

1. Sprawdź, czy sprzedawca znajduje się na liście Partnerów Handlowych Nice. Można to zrobić za pośrednictwem  telefonicznie w centrali firmy.

2. Zwróć uwagę, czy karta gwarancyjna dołączona do produktu jest w języku polskim oraz czy jest kompletnie wypełniona. Wzór oryginalnej karty gwarancyjnej, wystawianej przez Nice Polska, znajduje się na stronie internetowej www.nice.pl.

3. Pamiętaj, że produkt bez oryginalnej karty gwarancyjnej nie jest objęty gwarancją Nice Polska, nawet jeśli sprzedawca twierdzi inaczej. Wiążące w tej kwestii są zapisy ujęte w karcie gwarancyjnej, które deklaruje tylko i wyłącznie producent urządzeń - Nice.

4. Nie zapomnij, że samodzielna instalacja produktu Nice oznacza całkowitą rezygnację z gwarancji.

5. Skontaktuj się z licencjonowanym instalatorem Nice w celu montażu zakupionej automatyki. Instalacja urządzenia musi zostać potwierdzona odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej. Instalator bezwzględnie ma obowiązek wpisania numeru swojej licencji w odpowiednim polu w karcie gwarancyjnej.

6. Zweryfikuj instalatora, prosząc go o okazanie licencji lub zrób to samodzielnie za pomocą panelu weryfikacji instalatora.

7. Zastanów się, czy niska cena oferowanych produktów nie wynika z braku kompletności zestawów i zaproponowanego zestawienia produktów. Przed zakupem należy upewnić się, co wchodzi w skład zestawu automatyki i czy spełnia on podstawowe wymagania związane z obsługą bramy, która ma zostać zautomatyzowana.

8. Bezwzględnie pamiętaj, że produkty sprzedawane w Polsce, a wprowadzone do obrotu przez firmy zagraniczne oraz te, które nie są Partnerami Handlowymi Nice, nie posiadają gwarancji na rynku polskim i nie mogą być serwisowane w żaden sposób (nawet odpłatnie) w serwisie Nice Polska Sp. z o.o.

 

Sprawdz nas na stronie https://www.nice.pl/gdzie-kupic Nasz numer licencji to 3790/02/2016 lub 3790/01/2016

licencja

 

Automatyka Nice z 5-letnią gwarancją

Będąc przekonanym o jakości oraz niezawodności produktów Nice, wszystkim użytkownikom zestawów automatyki proponujemy możliwość przedłużenia gwarancji aż do 5 lat.

Kupiłeś produkt z 5 letnią gwarancją? Zarejestruj go tutaj

5-letnią kartę gwarancyjną można nabyć u każdego z Partnerów Handlowych Nice w cenie 100 zł netto.

Aby przedłużyć gwarancję do 5 lat, wystarczy w okresie 60 dni od daty instalacji dokonać rejestracji zakupionego produktu na stronie Nice Polska oraz dokonać przeglądu technicznego w wyznaczonym terminie.

Warunki objęcia automatyki Nice 5-letnią gwarancją:

1. Sprawdź czy Autoryzowany Partner Handlowy Nice wypełnił wszystkie obowiązkowe pola w karcie gwarancyjnej - bez nich karta gwarancyjna będzie nieważna!

2. W terminie 60 dni od dnia instalacji zarejestruj swój produkt za pomocą formularza rejestracyjnego na www.nice.pl

3. Między 10 a 12 i 34 a 36 miesiącem od dnia instalacji zgłoś się do Partnera Nice w celu wykonania przeglądu technicznego (użytkownicy instytucjonalni powinni wykonać przeglądy po 22, 34, 46 miesiącu użytkowania)

4. Sprawdź, czy Instalator dokonał odpowiedniego odpisu w Twojej karcie gwarancyjnej!  Zachowaj dokument potwierdzający płatność za usługę (faktura VAT/paragon)

5.Zakupiony produkt uzyskał 5-cio letnią gwarancję Nice. W razie zgłoszenia reklamacyjnego przedstaw kartę gwarancyjną oraz dokument potwierdzający dokonanie przeglądu.

Możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego dotyczy urządzeń wyposażonych w specjalny typ karty gwarancyjnej:

• Regulamin promocji 5 lat gwarancji Nice

• Wzór promocyjnej karty gwarancyjnej

Kupiłeś produkt z 5 letnią gwarancją? Zarejestruj go tutaj.